Dopravníkové systémy

Zajistíme pro vás od návrhu až po konečnou realizaci plně automatizovanou přepravu materiálů, polotovarů a hotových výrobků v průběhu celého výrobního procesu.

Dopravníkové systémy jsou dodávány obvykle včetně řídicích systémů, nosných ocelových konstrukcí (podpěrných či závěsných) a včetně integrace dalších případných subdodávek.

Jednotlivá zařízení či dopravní celky mohou být např. dodávány buď samostatně (FCA) a nebo včetně instalace, dodávky části elektro, řídícího systému a zprovoznění v místě určení (DAP).

Dopravníkové systémy navrhujeme, vyrábíme a kompletujeme jako běžné dopravníky, technologické dopravníky nebo celé systémy dle vašich potřeb. Při návrhu a výrobě dopravníků je kladen důraz na dlouhodobou spolehlivost a bezpečnost zařízení, jeho snadné ovládání a dodržení požadovaných bezpečnostních a hygienických norem.

Nabízíme řešení dopravy a manipulace se zbožím, surovinami, díly, hotovými výrobky, ve výrobě, montáži, skladování, expedici, balicích linkách apod. v různých odvětvích průmyslu.

S kým spolupracujeme ?